KRJ:n alaiset kilpailut 08.06.2019
VIP 02.06.2019

Vastuuhenkilö: Serena, VRL-09334
Paikka: Rushock Bog (RUSH6796)

Osallistuminen ja säännöt
- max 40 osallistujaa / luokka
- max 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- max 2 luokkaa / hevonen
- yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan
- arvontatapa lyhyt, puolueetonta arvontakonetta käyttäen
- ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

> Osallistumiset sähköpostiin serenavirtuaali@outlook.com
> Otsikolla KRJ 51-60 (vain yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista)
> Muodossa

Luokka no
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

1. Helppo C (00/40)
2. Helppo C (00/40)
3. Helppo B (00/40)
4. Helppo B (00/40)
5. Helppo A (00/40)
6. Helppo A (00/40)

OSALLISTUJAT / TULOKSET (osallistujat päivitetään vain ensimmäiseen kutsuun)

1. Helppo C
1. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida 
2. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180 
3. Sisla (VRL-13099) - Edin’s Dusky VH19-062-0002 
4. Uppe (VRL-11253) - Winterfox Cirein 
5. sonya (VRL-09386) - Solsikke Hav VH18-053-0084 
6. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Rockefeller 
7. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette 
8. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029 
9. Jannica (VRL-04799) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067 
10. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027 
11. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan 
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323 
13. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210 
14. Jannica (VRL-04799) - Arolan Svante VH18-017-0498 
15. Kida (VRL-08368) - A.D. Valentine Dream 
16. Serena (VRL-09334) - Rushock Glamdring VH18-026-0031 
17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 
18. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108 
19. Serena (VRL-09334) - Kalmantaikoja VH18-018-0779 
20. suba (VRL-12468) - Derian Arnold VH15-053-0212 
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 
22. Kida (VRL-08368) - Caldwell Hasselnut 
23. Serena (VRL-09334) - Brunnby Cherrycola VH18-026-0166 
24. Kida (VRL-08368) - Doublederry Kenrick 
25. Vibaja (VRL-00727) - Brunnby Creamhound 
26. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka 
27. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141 
28. Ginevra (VRL-11040) - Vincent VH18-013-0051
29. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324 
30. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025 
31. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia 
32. Rynn (VRL-10683) - Vappulan Toffeesoturi VH18-018-2057 
33. Serena (VRL-09334) - Jeilin Taikahinen VH17-018-2250 
34. sonya (VRL-09386) - Maarten van Goyen VH19-012-0024 
35. sonya (VRL-09386) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262 
36. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028 
37. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin 
38. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai 

2. Helppo C
1. Serena (VRL-09334) - Rushock Glamdring VH18-026-0031 
2. Rynn (VRL-10683) - Vappulan Toffeesoturi VH18-018-2057 
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324 
4. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247 
5. Jannica (VRL-04799) - Arolan Svante VH18-017-0498
6. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045 
7. Vibaja (VRL-00727) - Brunnby Creamhound 
8. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Ghostbuster VH18-024-0028 
9. Nintsu (VRL-01851) - No Pain No Gain MPB VH18-023-0022 
10. Kida (VRL-08368) - A.D. Valentine Dream 
11. suba (VRL-12468) - Derian Baldur VH15-053-0213 
12. Kida (VRL-08368) - Doublederry Kenrick 
13. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai 
14. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119 
15. sonya (VRL-09386) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262 
16. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Rockefeller 
17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 
18. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan 
19. Vibaja (VRL-00727) - Blizzard's Violette VH02-017-5108 
20. Serena (VRL-09334) - Brunnby Cherrycola VH18-026-0166 
21. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida 
22. Uppe (VRL-11253) - Winterfox Cirein 
23. Vibaja (VRL-00727) - Rebecka 
24. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette 
25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 
26. Jannica (VRL-04799) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067 
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin 
28. sonya (VRL-09386) - Maarten van Goyen VH19-012-0024 
29. Serena (VRL-09334) - Jeilin Taikahinen VH17-018-2250 
30. Kida (VRL-08368) - Caldwell Hasselnut 
31. Serena (VRL-09334) - Kalmantaikoja VH18-018-0779 
32. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007 
33. Jannica (VRL-04799) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323 
34. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia 
35. Sisla (VRL-13099) - Edin’s Dusky VH19-062-0002 
36. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023 
37. sonya (VRL-09386) - Solsikke Hav VH18-053-0084 

3. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja 
2. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155 
3. Rynn (VRL-10683) - Emo VH15-018-2052 
4. Rynn (VRL-10683) - Seppäjärven Verienkeli VH18-018-1937 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Unijalo 
6. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018 
7. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock 
8. Sisla (VRL-13099) - Muuksi Muut VH17-018-2048 
9. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 
10. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120 
11. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod 
12. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 
13. Nintsu (VRL-01851) - Newton MPB VH18-023-0014 
14. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Beauty VH18-022-0020 
15. Rynn (VRL-10683) - Lehmusvaaran Suvivirsi VH18-018-2064 
16. Serena (VRL-09334) - Iorene KHw VH18-031-0005 
17. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
18. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026 
19. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona 
20. Nintsu (VRL-01851) - Glenwood Mystical VH17-022-0069 
21. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas 
22. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle 
23. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon 
24. Rynn (VRL-10683) - Soligtin Hirviötär VH18-018-2280 
25. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable 
26. Kida (VRL-08368) - Awela 
27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
28. suba (VRL-12468) - Derian Alfdis VH15-053-0217 
29. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Nuokkulilja VH15-018-0049 
30. Nintsu (VRL-01851) - Freaky Beatrix MPB VH18-023-0011 
31. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku 
32. Vibaja (VRL-00727) - Hillbrooke Heather 
33. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold 
34. Vibaja (VRL-00727) - Ravenhill Llwyn Ddu VH16-026-0118 
35. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131 
36. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050 
37. Serena (VRL-09334) - Thistlebrooks' Sassenach VH18-035-0005 
38. Sisla (VRL-13099) - Keskééndör VH15-169-0001
39. Venla (VRL-14707) - A.D Arctic Bond VH11-022-0069 
40. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Mmmysteeri VH18-018-1515

4. Helppo B
1. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Abigail VH17-022-0068 
2. Vibaja (VRL-00727) - Ravenhill Llwyn Ddu VH16-026-0118 
3. Nintsu (VRL-01851) - Summer Fun MPB VH17-023-0101 
4. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 
5. Sisla (VRL-13099) - Keskééndör VH15-169-0001
6. Nintsu (VRL-01851) - Born to be Bad MPB VH17-023-0106 
7. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas 
8. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon 
10. suba (VRL-12468) - CHR Halatafl VH19-053-0020 
11. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Mervyn VH17-022-0067 
12. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle 
13. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja 
14. Serena (VRL-09334) - Iorene KHw VH18-031-0005 
15. Rynn (VRL-10683) - Seppäjärven Verienkeli VH18-018-1937 
16. Vibaja (VRL-00727) - Hillbrooke Heather 
17. Rynn (VRL-10683) - Emo VH15-018-2052 
18. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Unijalo 
20. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold 
21. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
23. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Mmmysteeri VH18-018-1515 
24. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131 
25. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114 
26. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 
27. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Nuokkulilja VH15-018-0049 
28. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku 
29. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock 
30. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026 
31. Venla (VRL-14707) - A.D Arctic Bond VH11-022-0069 
32. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155 
33. Serena (VRL-09334) - Thistlebrooks' Sassenach VH18-035-0005 
34. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019 
35. Rynn (VRL-10683) - Soligtin Hirviötär VH18-018-2280 
36. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod 
37. Kida (VRL-08368) - Awela 
38. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable 
39. Sisla (VRL-13099) - Muuksi Muut VH17-018-2048 
40. Rynn (VRL-10683) - Lehmusvaaran Suvivirsi VH18-018-2064

5. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396 
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
3. Venla (VRL-14707) - Erzengel VH18-057-0001 
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä 
5. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250 
6. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049 
7. Nintsu (VRL-01851) - Jonayla MPB VH18-023-0030 
8. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 
9. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061 
10. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002 
11. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225 
12. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626 
13. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127 
14. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024 
15. Nintsu (VRL-01851) - Smelly Cat MPB VH17-023-0098 
16. Uppe (VRL-11253) - Jyrinä 
17. Liia (VRL-11284) - Vappulan Aurelius 
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476 
19. Vibaja (VRL-00727) - SP Llwynog Melyn VH16-026-0066 
20. JP (VRL-01948) - Aidan Honeytale 
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna 
22. Serena (VRL-09334) - Neonkukkia VH19-018-0386 
23. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity 
24. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
26. Venla (VRL-14707) - Oldfinion Innocent VH19-013-0017 
27. Manaaja (VRL-14336) - Ruuvallin Hopeahuurre VH17-018-0498 
28. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
29. Nintsu (VRL-01851) - Miss Death MPB VH18-023-0013 
30. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan 
31. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007 
32. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116 
33. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012 
34. JP (VRL-01948) - Hopewood Isabelle 
35. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
36. Manaaja (VRL-14336) - Sadan Aamunkoi VH17-018-0478 
37. Manaaja (VRL-14336) - Vähäpellon Univatti VH17-018-0477 
38. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214 
39. Vibaja (VRL-00727) - Breakway's Soulmate ox VH04-003-8458 
40. Serena (VRL-09334) - Feidhelm Sparklinggold VH18-026-0006 

6. Helppo A
1. suba (VRL-12468) - Derian Amora VH15-053-0048 
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476 
3. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Toffeeunelma VH16-018-2250 
4. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan 
5. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626 
6. suba (VRL-12468) - Agatha of Smithloch VH18-053-0004 
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä 
8. Venla (VRL-14707) - Oldfinion Innocent VH19-013-0017 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Isabelle 
10. Manaaja (VRL-14336) - Vähäpellon Univatti VH17-018-0477 
11. Serena (VRL-09334) - Feidhelm Sparklinggold VH18-026-0006 
12. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396 
13. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
14. Nintsu (VRL-01851) - Persian Sultan MPB VH17-023-0102 
15. JP (VRL-01948) - Aidan Honeytale 
16. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
17. Vibaja (VRL-00727) - Breakway's Soulmate ox VH04-003-8458 
18. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity 
19. Uppe (VRL-11253) - Jyrinä 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
21. Venla (VRL-14707) - Erzengel VH18-057-0001 
22. Manaaja (VRL-14336) - Sadan Aamunkoi VH17-018-0478 
23. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002 
24. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
25. Serena (VRL-09334) - Hoarfrost Hood VH18-153-0007 
26. Serena (VRL-09334) - Neonkukkia VH19-018-0386 
27. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna 
28. Manaaja (VRL-14336) - Ruuvallin Hopeahuurre VH17-018-0498 
29. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127 
30. Nintsu (VRL-01851) - Lucky Bean MPB VH17-023-0091 
31. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
32. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061 
33. Vibaja (VRL-00727) - SP Llwynog Melyn VH16-026-0066 
34. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118 
35. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024 
36. Nintsu (VRL-01851) - Illyria MPB VH17-023-0090 
37. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 
38. Liia (VRL-11284) - Vappulan Aurelius 
39. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114 
40. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki